poznaj nas

Jestem tutaj dla was

Jestem właścicielem firmy Remontowo-Budowlanej z wykształcenia o kierunku Budownictwo Ogólne i technologii wykańczania wnętrz. Oferuję swoje 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz i biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach użyteczności publicznej oraz nieruchomościach mieszkalnych .

Wnętrze urządzone według naszych upodobań jest niezbędnym elementem w usuwaniu stresu i ucieczką po ciężkim dniu pracy.
Czy ty też chcesz poczuć ten komfort psychiczny i w pełni cieszyć się swoim nowo zaprojektowanym wnętrzem domu albo biura, gdzie każda spędzona chwila koi twoje zmysły? My jesteśmy po to by Ci w tym pomóc . 
Aby zaspokoić pragnienia Klienta wnętrza urządzamy ze smakiem i w poczuciu najwyższej estetyki. Dążymy do tego aby wasze wnętrze opiewało w funkcjonalność dostosowaną do waszych potrzeb .

Zadbamy również o Wasze bezpieczeństwo, życie, dobytek, majątek i dorobek życia poprzez odpowiednio dobrane zabezpieczenia przeciwpożarowe. Dzięki temu będziecie w stanie uratować swoje aktywa finansowe przed pożarem, uchronić życie swoje, bliskich i pracowników. Co więcej zabezpieczycie się przed coraz częstszymi praktykami Ubezpieczycieli Majątkowych i Osobistych, którzy nie akceptują zgłaszanych roszczeń jeżeli w budynku nie było owych zabezpieczeń przeciwogniowych , stosujemy bogaty asortyment materiałowy i mamy rozwiązanie na każdy problem występujący w dziedzinie pasywnego bezpieczeństwa pożarowego .  Bierna ochrona przeciwpożarowa to taka, która jest pasywna i skuteczna przez cały czas, bez potrzeby czynnego działania ludzi. Środki te obejmują ściany, drzwi, okna, sufity, podłogi, kanały i inne elementy, które mają zatrzymać ogień w jednym miejscu przez jak najdłuższy czas.  Celem PFP jest spowolnienie rozprzestrzeniania się ciepła i dymu, tak aby mieszkańcy mieli czas na bezpieczną ewakuację, a strażacy mogli szybko zareagować

Pracujemy w wysokich standardach przy umiarkowanych cenach ,   zamawiając usługę u nas, otrzymacie państwo produkt wyjątkowy, którego jakość będzie cieszyć przez wiele lat.